Kuyu Hizmetleri

GREEN Chemicals® doğrudan ürettiği jeotermal kuyu tamamlama kimyasallarının yanı sıra matkaplarda ve elektrikli dalgıç motorlarda dünya lideri olan Baker Hughes ürünlerini stoklarında bulundurmakta ve en hızlı şekilde tedarik etmektedir.

WET Treat

GREEN Chemicals®, Ar-Ge çalışmalarıyla ulaştığı mükemmel sonuçlar doğrultusunda müşterilerimize özgü çözümler üretecek alt yapıya sahiptir. Bu çözümleri üretme aşamasında; müşterilerimizin proseslerinin detaylı incelenmesinden, su analizlerine, kütle ve ısı transfer dengesinden, yüksek sistem performanslarına kadar gerekli tüm araştırmalar en hassas şekilde yapılmaktadır. GREEN Chemicals®; çalıştığı müşterilerinin şartlarına uygun özel şartlandırma programları önermektedir.

GEO Treat

Seracılık, termal oteller, şehir ısıtma ve elektrik üretimi alanlarında kullanılan jeotermal akışkanın, proseslerde oluşturabileceği potansiyel depozit ve korozyon risklerinin önüne geçebilecek, sistemlerin sorunsuz çalışmasına katkıda bulunacak yüksek performanslı ürünler ve hizmetler içermektedir.

MET Treat

Metal yüzey işlem genel olarak metal yüzeylerin görünümünü geliştirmek, yapışma dayanımını arttırmak ve korozyona karşı direnç sağlamak için yapılır. Bu sayede yüzey işleme, şekillendirme veya fonksiyonların değiştirilmesi hedef alınır. GREEN Chemicals® olarak 30 yılı aşkın tecrübemiz; genç, dinamik, hedefli, başarıda sürekliliği temel alan çalışanlarımız ile Metal Yüzey İşlem Kimyasalları konusunda da, “önce vatan, hedef dünya” ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

OIL Treat

GREEN Chemicals® Oil & Gas Teknoloji birimi; 30 yılı aşkın saha tecrübesine sahip Proses ve Ar & Ge mühendislerinden oluşan bir departmandır. Sahip olduğu geniş ürün paletini, değişim & gelişim içerisinde olan teknolojisini; ham petrol üreticileri, rafineri ve petrokimya tesislerinden oluşan değerli çözüm ortaklarının hizmetine sunmaktadır. Proseslerin sürekli geliştirilmesine yönelik çalışmaları ile müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır.

MINE Treat

Özellikle Altın ve Gümüş üretimi yapan, tüm madenlerde üretim süreçlerinin sorunsuz ve daha verimli çalışmasına yardımcı, yüksek performanslı kimyasal ürünler içerir. MINE-Treat® paleti, özel formüle edilmiş, maden ve stok alanlarında kullanılan toz tutucu ürünler, flotasyon kimyasallar, vizkozite ayarlayıcılar, yüksek performanslı kireç önleyici antiscalantlar ve dispersantlar gibi ürünlerden oluşmaktadır. GREEN Chemicals®, MINE-Treat® paletiyle, madenlerde enerji optimizasyonu ve sürdürülebilir performans için çözüm ortağınızdır.

WASTE Treat

GREEN Chemicals®, tecrübeli teknik kadrosu ve danışmanları ile hem atık su arıtma sahalarını inceleyip hem de yapılan analizlerle atık su karakterini tespit edip, tesis işletmesi için en uygun ürünü paletinden seçip siz müşterilerimize sunmaktadır. Ayrıca kimyasal ürün tedariği ile birlikte sistemde maliyeti düşürecek ve işletmeyi kolaylaştıracak çözümler ile prosesin daha verimli işlemesine yardımcı olmaktadır. Spesifik atık su karakteri için Ar-Ge çalışması gerçekleştirip optimum çözümün sağlanması için gerekli altyapıya sahip olan departmanımız, kendi fabrikamızda üretilen ürünler ile hem maliyet azaltımı hem de verimlilik konusunda değerli müşterilerimizin yanındadır.

ORGANIC Treat

ORGANIC-Treat® ürünleri, GREEN Chemicals®’ın son teknolojiye dayalı modern üretim tesislerinde sentez ve esterifikasyon yöntemi ile üretilen kimyasallar paletini kapsamakta olup, Türkiye’nin kimya sektöründeki bazı hammaddelerin eksikliğini tamamlama görevini üstlenmiştir. GREEN Chemicals®, böylelikle Dünya pazarında yer edinerek söz sahibi olmayı hedeflemektedir.