Ürün Broşürü

TreatON

T

Soğutma suyu ve su-buhar çevrim sistemlerinin daha sıkı bir kontrole mi ihtiyacı var? Proseslerinizin verimliliğini mi arttırmak istiyorsunuz? Ya da kimyasal maliyetlerinizi düşürmek?

Şimdi suyu daha verimli kullanarak; su, kimyasal tüketimi, bakım maliyetleri azaltılırken, enerji tasarrufuyla sürdürülebilir çalışma ortamları sağlanabilmektedir. TreatON® İLE YAŞANABİLECEK OLASI RİSKLERE KARŞI, TAM KONTROL! GREEN Chemicals® sürdürülebilir ve yenilikçi TreatON® Otomasyon Sistemini sunar.

TreatON® Nedir?

GREEN Chemicals®’ın sahip olduğu “Know-How” ile su şartlandırma bilgisi ve tecrübesinin, yüksek bilişim teknolojileriyle bir araya getirilerek geliştirilen bir otomasyon sistemidir.

TreatON® Otomasyon Sistemi ile su şartlandırma sistemlerinin, internet bağlantısı olan PC, tablet ve cep telefonu ile her yerden 7/24 takibi ve denetimi mümkündür.

TreatON® Otomasyon Sistemi ile su şartlandırma sistemlerinin sadece izlenmesi değil, aynı zamanda internet tabanlı uzaktan erişim imkanı ile cihazın yetkili kişilerce kontrol edilip, ayarlanabilmesi de sağlanmıştır. İstenildiği takdirde, e-posta veya sms yolu ile sistemin verdiği uyarılar, ilgili kişilere anında yönlendirilebilmektedir.

Dozaj ekipmanlarına, TreatON® Otomasyon Sistemi tarafından yapılacak geri bildirimler ile ürün dozaj seviyesinin sistemlerde her zaman istenen aralıkta kalması sağlanmaktadır.

“İZ ELEMENT TEKNOLOJİSİ”

TreatON® Otomasyon Sistemi, diğer klasik sistemlerin ölçebildiği değişkenler haricinde, ürünlerin sistemdeki mevcut dozaj miktarlarını “İz Element Teknolojisi” ile sürekli takip edebilmektedir.

TreatON® Otomasyon Sistemi Sayesinde;

  • GREEN Chemicals® tarafından verilen 7/24 servis desteği ile sistemlerin sürekli izlenmesi rahatlığını yaşarsınız.
  • Sistemde oluşabilecek risklerin, proaktif yaklaşımla önlenmesi sağlanır.
  • Daha etkin takip ve denetim ile gerektiği anlarda müdahale etme şansına sahip olursunuz.
  • Su ve kimyasal ürün tüketimlerinin en uygun kullanım oranlarına getirilmesi ve bakım maliyetlerinin düşürülmesiyle, enerji tasarrufu sağlarsınız.
  • Sistemin kurulduğu andan itibaren, ölçülen tüm değişkenlerin güvenli bir alanda kayıt altına alınması ve gerektiğinde raporlanması mümkün olmaktadır.