Filtrasyon Sistemleri

Filtrasyon sistemleri, sistem içerisindeki AKM, mil ve organik kirliliklerin giderilmesi için kullanılmaktadır.

GEOLITE olarak multimedya kum filtre, aktif karbon filtre ve ultra filtrasyon sistemlerinin kurulumlarını yapıyoruz.

Su Yumuşatma Sistemleri

Su yumuşatma sistemi iyon değiştirme yöntemi ile gerçekleşmektedir. Toplam Sertliği oluşturan Ca ve Mg iyonlarını içeren su, katyonik reçineden geçerken bu iyonları bırakır ve reçineye bağlı Na iyonları ile yer değiştirir. Uzman mühendis kadromuzla yumuşatma sistemlerinin projesini yapıp kurulumunu tamamlayarak, düzenli teknik takiplerini yapıyoruz.

Reverse Osmoz Sistemleri

Saf su gereken veya kaynaktaki su karakteri kötü olan işletmelerde profesyonel kadromuz ile tam otomatik, yarı otomatik reverse osmoz sistemleri kuruyoruz. Mevcut sistemleri, su karakterine veya ihtiyaca göre yeniliyor ve uzman teknik ekibimizle düzenli teknik takibini yaprak servis hizmeti veriyoruz.

Otomasyon ve İnhibitör Hazırlama & Dozajlama Sistemleri

Soğutma sistemlerinde, sistemlerin make-up (ilave) su miktarlarına göre dozaj yapabilen, set edilen değerlere göre online olarak düzenli bir şekilde değerleri kontrol eden ve sistemlere otomatik blöf yaptırabilen otomasyon sistemleri kuruyor ve düzenli teknik servis hizmetini veriyoruz.

Özel formülasyona sahip inhibitörler, jeotermal ve petrol kuyularına yapılan inhibitör dozajı, optimizasyon testleri ile en uygun dozaj miktarı belirlenerek işletmelerde kullanılmaktadır. Optimizasyon sonrası belirlenen uygun kimyasalın kuyu içerisine beslenmesi için inhibitör dozajlama sistemleri kullanılmaktadır. Şirketimiz bu hizmeti de titizlikle yürütüp müşterilerine opsiyonlu çözümler sunmaktadır.